Ogrodzenia

Nowoczesne ogrodzenia aluminiowe 

Łączenie konwencji i stylów, to znak naszych czasów i niezwykle modny trend.

Tyle rzeczy nam się podoba i chcielibyśmy je mieć. Po co ograniczać się do jednej estetyki jeśli możemy mieć wszystkiego po trochu? Wyszukane kombinacje, łączenie kamienia i betonu z aluminium, zestawienie form, wzorów i materiałów, jak również szeroki wachlarz kolorystyczny pozwala na stworzenie ogrodzeń o charakterze eklektycznym, ponadczasowym, a przede wszystkim bardzo trwałym i wytrzymałym na czynniki atmosferyczne.

Wykonujemy ogrodzenia z kamienia, betonu, zarówno cały mur jak i same słupy ogrodzeniowe, które można łączyć lekkimi konstrukcjami aluminiowymi np. w kolorze drewna. To najlepszy przykład na to, że przeciwieństwa są w stanie stworzyć spójny, nowoczesny i stylowy charakter.

bramy aluminiowe, furtki aluminiowe, wiaty garażowe aluminiowe

balustrady aluminiowe

Konstrukcje aluminiowe

Konstrukcje z aluminium są nie tylko bardzo eleganckie, estetyczne ale przede wszystkim bardzo trwałe. Jakość nieosiągalna przy konstrukcjach stalowych. Nie ma spawów a łączenia są niewidoczne.

Pokrycie specjalistycznymi farbami do aluminium gwarantuje doskonałe krycie i odporność na czynniki atmosferyczne.

Elementy do produkcji posiadają niezbędne atesty co gwarantuję ich wytrzymałość i jakość wykonania. Elementy pokrywane są lakierami z palety RAL w odcieniach satyna, mat, struktura oraz technologi DECOR- struktura drewnopodobna.

zadaszenia aluminiowe